Hong Kong Jewellery Show je pravděpodobně největší světová výstava zlatých a stříbrných šperků a bižuterie, která prezentuje aktuální světové trendy a nové prvky designu. Výstava zahrnuje  starožitné šperky, značkové hodinky, značkové šperky ze zlata, stříbra a platiny, jadeitové šperky a doplňky. Dále displeje a obalové materiály pro šperky, technologie a nářadí pro výrobu šperků. Prezentují se zde módní šperkařské magazíny a mezinárodní oborové asociace.

Souběžně probíhá výstava Hong Kong Diamond, Gem & Pearl zaměřená na obchodní aktivity a výrobu šperků z perel a drahokamů, dále na polotovary pro výrobu a odborné poradenství ohledně kvality perel a drahých kamenů.

Hong Kong svojí významnou polohou a skvělým servisem pro turisty a obchodníky přivítal na výstavě 76.000 odborníků ze 140 zemí celého světa. Obě akce organizuje Hong Kong Trade Development Council (HKTDC).

Jak připravit šperky na cesty

Jak připravit šperky na cesty

Chystáte se na cesty a netušíte, jak sbalit vaše šperky, aby se při cestování nijak nepoškodily? Máme pro vás skvělé tipy, jak připravit šperky na cesty! Nemusíte se o ně bát, budou v maximálním bezpečí. Které šperky si zaslouží s vámi cestovat Samozřejmě čím méně...