Kdy bude zboží doručeno?

Je-li všechno zboží z Vaší objednávky dostupné skladem, obratem Vám jej zašleme v den objednání nebo následující pracovní den. To znamená, že doma jej budete mít většinou následující pracovní den. Posíláme šperky a proto je zboží balené do speciální plastové obálky a zaslané jako cenina. Při převzetí si nezapomeňte připravit průkaz totožnosti.

Pokud k Vám zboží během 2-3 pracovních dní nedorazí, nebo nenajdete v poštovní schránce oznámení o doručení zásilky, neváhejte a kontaktujte nás nejlépe na email obchod@modesi.cz. Poskytneme Vám podací číslo zásilky nebo kontakt na kurýra.

Objednávky přijaté během víkendu nebo státního svátku jsou vyřizovány následující pracovní den.

Mohu šperky MODESI koupit v obchodě?

Ano můžete. Na stránce PRODEJNY najdete seznam a podle mapy vyhledáte nejbližšího certifikovaného prodejce šperků MODESI. Pokud v prodejně nebude požadovaný model nebo například velikost prstenu, požádejte obchodníka a ten model či velikost objedná v centrálním skladu.

Prodejny šperků MODESI najdete ve většině velkých měst. Nejvíce prodejen je v Praze. V krajských městech najdete minimálně jednu prodejnu a to v Brně, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Plzni, Ostravě, Ústí nad Labem a Zlíně. Další prodejny šperků MODESI můžete navštívit v Chrudimi, Kladně, Pardubicích, Prostějově, Třebíči, Velkých Bílovicích, Zábřehu a Znojmě. Pokud vaše oblíbená prodejna šperků nemá požadovaný model, prosím obraťte se na vedoucí prodejny nebo přímo na nás.

Ráda bych si objednala větší počet položek. Nabízíte výhodnější ceny?
Ano. Pro firmy i jednotlivce nabízíme za odběr 5 a více kusů slevy. Pro obchodníky se šperky máme velkoobchodní podmínky. Prosím kontaktujte nás na email obchod@modesi.cz. 
Povrchová úprava šperků
Šperky MODESI jsou vyrobené stříbra ryzosti 925. Stříbro je chráněné povrchovou úpravou z rhodia (stříbrná barva), zlata (žluté nebo růžové zlato) nebo luthenia (černá barva).
Ryzost šperků
Šperky MODESI mají ryzost 925 v souladu s Puncovním úřadem. Ryzost uvádí a garantuje výrobce a je určena pomocí pečlivé chemické analýzy puncovního úřadu či spektrálního rozboru. Ryzost neboli také čistota stříbra uvádí kolik stříbra je v daném kovu obsaženo. Nejčastější je ryzost stříbra 925 (využívá se pro klenoty a ve šperkařství). To znamená, že šperky a klenoty označeny puncovním číslem 925 obsahují 92,5% stříbra a 7,5% jsou doplňkové kovy zvyšující pevnost šperků.
Jak mám postupovat při reklamaci?

Reklamaci vyřídíte v místě nákupu. Navštivte prodejnu a reklamujte zboží u prodejce. V případě nákupu v eshopu se obraťte na příslušný internetový obchod. Pokud jste zboží koupili na stránce www.modesi.cz zašlete reklamované zboží na adresu firmy TORAJA, s.r.o., Výstaviště 1, 647 00 Brno.

Reklamaci můžete uplatnit na základě faktury, dodacího listu nebo účtenky. Pokud budete zboží zasílat poštou, prosím přiložte doklady o koupi, adresu, telefonní kontakt a email. Zásilku neposílejte na dobírku.

Podle § 18 odst. 4 zákona o ochraně spotřebitelů vyřízení reklamace nesmí trvat déle než 30 dnů, tj. do této lhůty vyřizujeme reklamace. Naše reklamační oddělení Vás v případě potřeby bude kontaktovat.