insert Preloader HTML element:
Z klenotnice MODESI - top 5 pro letošní léto - MODESI

Představte si, že vám moře vyvrhne do písku k nohám truhlu s pirátským pokladem. A vy si z vší té krásy můžete vybrat pět kousků. Pouhých pět šperků, které se vám nejvíc líbí. Takhle nějak jsem si připadala, když jsem měla vybrat pět modelů společnosti MODESI pro letošní léto. Z celé té nabídky, všech kolekcí, najít pouhých pět šperků, o nichž řeknu: to jsou ony, ty si zaslouží být jmenovány. Pak se tou úžasnou nabídkou budete procházet vy a řeknete si: jak mohla přehlédnout tento prsten, tyhle náušnice… Jistě chápete, že výběr je to čistě subjektivní, každá oslovená žena by si tu nejspíš našla úplně jinou pětici.

1. Prsten pro Kleopatru

Taky máte pocit, že kdyby si měla z nabídky šperků MODESI vybírat tato egyptská královna, vybrala by si právě tento neobvyklý prsten s bílým smaltem, růžovým zlatem a drobnými zirkony? Při pohledu na něj mé myšlenky zalétly právě ke Kleopatře, hrdé panovnici, které podlehl i římský císař.

2. Květiny svěží jako dívka, co je nosí

Tyto stříbrné náušnice ze dvou kvítků mi padly do oka okamžitě. Pozlacené a porhodiované pro vysoký a trvalý lesk, větší květinky osázené třpytivými zirkony, to jsou náušnice pro dívku, co právě objevuje sebe i krásy života. Květiny k létu prostě patří.

3. Motýlkový náhrdelník

Stejně jako květy, i motýlci jsou s létem neodmyslitelně spjati. Tento luxusní náhrdelník z řady SILVER AND ROSE je toho důkazem. Motýlci rozzáření průhlednými zirkony a decentně pozlacení růžovým zlatem, se zabydlí na šíji ženy, která je stále mladá.

4. Podmanivě zářivé mořské vlnky

Léto bez moře si ani nezkouším představit – to prostě nejde. A letošní léto bez řady SILVER AND ROSE by bylo taky nepředstavitelné. Náhrdelník se zirkony a jemným zlacením mi připomíná právě ty drobné vlnky, co je větřík žene k pláži, aby nám omývaly kotníky při podvečerní procházce. Leskne se na nich slunce i vodní hladina.

 

5. Akvamaríny modré jako letní nebe

Nevadí, že v těchto náušnicích jsou kameny syntetické, nic jim to neubírá na půvabu. Když si připnete do uší stříbrné náušnice s akvamaríny, jako byste si nesla s sebou svůj vlastní kousek letního nebe.

 

Jak připravit šperky na cesty

Chystáte se na cesty a netušíte, jak sbalit vaše šperky, aby se při cestování nijak nepoškodily? Máme pro vás skvělé tipy, jak připravit šperky na cesty! Nemusíte se o ně bát, budou v maximálním bezpečí. Které šperky si zaslouží s vámi cestovat Samozřejmě čím méně...