Šperky MODESI jsou navržené a vyrobené s důrazem na kvalitu a současné trendy moderního designu. Pro zachování původní krásy a lesku Vašeho šperku, a také abyste se ze svého šperku mohli těšit co nejdéle, Vám doporučujeme věnovat pozornost následujícím doporučením.

Ukládání šperků

Šperky ukládejte do původního balení nebo do měkkého pouzdra, vždy samostatně, aby nedocházelo k poškrábání .

Čištění šperků

Šperky čistěte vlažnou vodou a na leštění používejte měkkou látku, což Vám zaručí zachování původního lesklého vzhledu. Čištění provádějte opatrně, šperky nenamáčejte do vody, ani nevystavujte vlivům iontových čistících zařízení. V případě většího znečištění, vyhledejte Vašeho prodejce MODESI, aby poslali šperk do servisu, kde Vám ho odborně vyčistí.

Zvýšená pozornost

Před mytím rukou nebo použitím přípravků jako například krém, parfém, šampón, prostředky na barvení vlasů, lak na vlasy, opalovací krém a pod, si šperky raději sundejte.

Prstýnky a jiné šperky by neměly být nošeny během domácích prací nebo při práci na zahradě.

Vyhněte se přímému kontaktu s chemickými produkty. Mohlo by dojít k poškození a ztrátě barvy a lesku.

Nenoste šperky do sauny, ani termálních lázní. Před plaváním v moři nebo v bazénu si šperky sundejte nebo je po plavání opláchněte vlažnou vodou a vyleštěte měkkou látkou. Mořská i chlorovaná voda může způsobit škody.

Šperky nevystavujte extrémním teplotám nad 60°C a od –10°C. Nedávejte šperky do blízkosti zdrojů tepla jako je například otevřený oheň, radiátor a jiné přístroje.

Při oblékání si nasazujte šperky až poté, co se oblečete a při svlékání je sundávejte jako první. Tím dosáhnete zachování jejich původního tvaru. Jakákoli změna původního vzhledu, například vlivem zmáčknutí, může mít za následek škody nebo ztrátu dekoračních prvků či kamenů.

Zamezte veškerým prudkým nárazům do předmětu nebo pádu na podlahu atd., může mít za následek poškrábání, odlomení části, jiné škody nebo dokonce také rozbití křehkých kamenů.

A nakonec… v případě problému s Vašimi šperky značky MODESI kontaktujte svého nejbližšího prodejce MODESI.

 

Přejeme si, aby Vám krásné šperky MODESI přinesly uspokojení a spoustu radosti.