Jde tato kombinace dohromady? Ve škole v tělesné výchově nám vždy kladli na srdce, že šperky ke sportu nepatří. Mohlo by totiž dojít k nemilým úrazům. Vyvarovat bychom se měli zejména visacím šperkům, o které bychom mohli v zápalu sportu zavadit.

Některé ženy dávají přednost ryze elegantním stylu, jiné preferují pohodlný či sportovní styl oblékání. V tomto článku se zaměříme na šperky, které sednou každé správné sportovkyni. Nebudou překážet, budou se nést v duchu tohoto stylu a vypadají skvěle!

 

Připlaťte si za kvalitu

Zapomeňte na levnou bižuterii, která nezvládne nápor při sportu. Při sportování se přirozeně potíme a bižuterie by mohla začít černat či zelenat. Navíc je dost možné, že takové nekvalitní kousky zanechávají na těle tmavé stopy, což rozhodně není žádoucí. Investujte do šperků, které vám vydrží věčně. Doporučili bychom vám šperky ze stříbra, zlata, chirurgické oceli nebo titanu.

 

Drobnými náušnicemi nic nepokazíte

Dlouhé náušnice (například velké kruhy) jsou pro sportovní styl tabu. Vyhledávejte menší náušničky, které připevníte blízko k uchu. Taková klasická perlička v stříbrné, černé nebo bílé barvě sedne ke každému outfitu a zaručeně s ní nic nepokazíte. Pokud hodláte směřovat k roztomilosti, pak volte motivy kytiček nebo srdíček. Stále se díky velikosti bude jednat o minimalistický kousek. Nic přeplácaného a přehnaného. Nebojte se, že by snad takové šperky působily lacině! Na trhu je nabídka veliká a dají se najít skutečné skvosty.

Náušnice MODESI M21080 Earring 200 175mm | MODESI
M21061 Earring 500 | MODESI
stribrne nausnice modesi j234cz r earring | MODESI
Použité zdroje v titulním obrázku: victoriassecret.com, eu.topshop.com, nike.com, xaharaactive.com.au, modesi.cz