Perlový náhrdelník MODESI – nevtíravě elegantní společník

V životě každé ženy jsou situace, kdy potřebuje být krásnější, půvabnější a elegantnější než obvykle. Obléknout se do společenských šatů, zvolit sváteční líčení i účes a celek podtrhnout vhodně zvolenými šperky.
Jste i vy pozváni do společnosti a nevíte, po jakém náhrdelníku sáhnout? Výběr toho pravého je ovlivněn vkusem a jedinečností ženy, která ho bude nosit, stejně jako akcí, na níž se právě chystáte. Pokud patříte k těm, co si nepotrpí na pompézní okázalost masivních šperků je ideálním řešením jemný perlový náhrdelník. Můžete si ho vzít při oficiální společenské příležitosti stejně, jako jím zaujmete v divadle či na koncertě.

stribrny nahrdelnik modesi cerne perly ja51510jpv z necklace | MODESI
stribrny nahrdelnik modesi bile perly ja51510jbp z necklace | MODESI

Říká se, že perly jsou pro staré dámy

Možná. Jestliže máte na mysli šňůru perel, které všechny stejné, jedna vedle druhé, obepínají krk nudně a bez nápadu, ty asi mladou ženu opravdu nenadchnou. Pokud jde o náhrdelník MODESI s perlou kombinovanou s třpytivými zirkony, tento výrok rozhodně neplatí. Zavěšení na jemném řetízku a oslnivé odlesky drobných kamínků působí velmi mladistvě. Šperk budu slušet nejen mladé dívce, ale jistě ho ocení i žena zralejší.
Perlové náhrdelníky navržené a vyrobené podle svěžích, osobitých nápadů patří dnes již do šperkovnice každé ženy.

Perly přináší slzy

Další teze, kterou můžeme směle vyvrátit. Ať už tato pověra vznikla z jakéhokoliv důvodu, my víme, že existují výjimky. Jestliže darujete své partnerce například perlový náhrdelník MODESI, slzy rozhodně nečekejte. Tento šperk vykouzlí na tváři každé ženy radostný úsměv. Věnujte jí ho k narozeninám nebo výročí sňatku a věřte, že jediná slzička, kterou snad zahlédnete, bude slza šťastného dojetí.
Vzhledem k tomu, že je tento šperk vhodný pro různé věkové kategorie, stejnou radost udělá i mamince nebo dceři na prahu dospělosti, například jako dárek k maturitě.

stribrne nausnice modesi cerne perly ja23985jvp z earring | MODESI
stribrne nausnice modesi bile perly ja23985jbp z earring | MODESI