Na světě nenajdete dva stejné jedince lidského druhu. Každý z nás je originál. Neuchopitelný, tajemný, se svým životním osudem, posláním, láskami, trápením i radostmi, emocemi, prohrami i vítězstvími. Jedinečnou, přirozenou, výjimečnou, autentickou a milovanou touží být každá žena, dospívající dívka, mladá slečna či elegantní dáma středního věku. Můžete jí být i vy.

 

Náušnice se zirkonem od MODESI jsou zde od toho, aby podtrhly podmanivou, neopakovatelnou a vzrušující krásu ženské tváře. Čtyři kolekce, které najdete v našem e-shopu, potěší rozmanitým stylem, špičkovou kvalitou i originalitou.

Vsaďte na některé luxusní a jemné náušnice z EXCLUSIVE Collection, které jsou osázeny několika drobnými syntetickými zirkony. Nebo snad zvolíte náušnice z téže řady, tentokrát ve tvaru kruhu posázené větším množstvím jemných kamenů?

Řada MODERN Collection přináší neotřelá řešení pro každou příležitost. Pro návštěvu přítele, kavárny, divadla i kina. Zahrnuje např. visačky s velkými kameny tyrkysové barvy, růžové nebo rubínové barvy, náušnice na klasické zapínaní, šroubovací i puzetky.

 

M23040 Earring | MODESI
Náušnice MODESI M21089 Earring | MODESI

Žena, která se rozhodne nosit náušnice se zirkony z řady SILVER&ROSE Collection, se sama stane ozdobou každé společenské události. Šperky, jejichž nadčasový design vychází z kombinace stříbra a zirkonů a technologie zlacení pomocí růžového zlata (rose plated), nikdy nezevšední. Ať již si vyberete ty ve tvaru kroužků na závěsové tyčince, kruhů se stříbrnými a pozlacenými elementy nebo v podobě dvou drobných kvítků, vaše okolí pokaždé uchvátíte přirozenou krásou a vytříbeným vkusem.

Náušnice PEARL Collection, jak již sám název napovídá, se odlišuje od těch druhých použitím černých nebo bílých syntetických perel. Jsou oslavou přirozené ženskosti, půvabu a elegance. Budou to právě tyto klenoty, jimiž očarujete svůj protějšek?

 

Náušnice se zirkony z e-shopu MODESI vznikají pod pečlivým dohledem zkušených odborníků pomocí nejmodernější počítačové technologie ve 3D prostředí. Pro zvýšení lesku jsou pokryty tenkou vrstvičkou rhodia.

Objevte náušnice se zirkony od MODESI. Poznejte příběh psaný rukou mistra tradičního šperkařského řemesla. Příběh, v němž se snoubí krása, umění, pečlivost s použitím nejnovějších technologií. Příběh, který rozzáří každou ženskou tvář.

M23038 Earring | MODESI
Jak připravit šperky na cesty

Jak připravit šperky na cesty

Chystáte se na cesty a netušíte, jak sbalit vaše šperky, aby se při cestování nijak nepoškodily? Máme pro vás skvělé tipy, jak připravit šperky na cesty! Nemusíte se o ně bát, budou v maximálním bezpečí. Které šperky si zaslouží s vámi cestovat Samozřejmě čím méně...