Nezáleží jestli dáváte přednost dlouhým visacím, extra barevným nebo kruhovým náušnicím inspirovaným 90. léty. V módě jsou výrazné náušnice, které by rozhodně neměly chybět ve vaší šperkovnici.

Pokud se bojíte, že je neumíte správně nosit a sladit s oblečením, pak se rozhodně nebojte. Letos je dovoleno vskutku vše a v módě se meze nekladou. Přesvědčte se sami.

Náušnice oživí každý outfit

Náušnice jsou skvělým drobným kouskem, který v kombinaci vašeho outfitu můžete snadno měnit podle své nálady. Ne nadarmo se článek jmenuje “Moody earings.” Máte bláznivou náladu, chuť vyrazit k vodě v něčem extravagantním? Sáhněte po bláznivých visacích náušnicích. Chystáte na rande a dáte raději přednost něčemu střídmějšímu v podobě stříbrných náušnic se zirkony?

Moody earings aneb náladové náušnice Nausnice MODESI zirkony WAJGK E | MODESI
Moody earings aneb náladové náušnice 2 | MODESI
Na běžné denní nošení jsou perfektní obyčejné zlaté nebo stříbrné náušnice různých tvarů. Hodí se i k sportovnímu oblečení, takže se nemusíte bát vzít si je klidně na běhání. Ovšem na sport jsou vhodné spíše drobné tvary, jako jsou pecky nebo malé kroužky.
Náušnice MODESI M21080 Earring 200 175mm | MODESI
M23037 Earring | MODESI
Náušnice MODESI M25010 Earring | MODESI

Ať jdete kamkoliv…

Do práce nebo na nákupy? To už je vcelku jedno, sáhnout však můžete také po visacích náušnicích, které jsou zdobené třeba peříčky nebo kamínky. Skvěle oživí i ten nejnudnější outfit. Navíc se visací náušnice hodí perfektně k odhaleným ramenům, ať už na tričku, nebo k šatům bez ramínek.

Pokud však razíte do společnosti, sáhněte po výraznějších náušnicích, nebo velkých kruzích, které upoutají svou pozornost. Perfektně vyniknou, pokud své vlasy vyčešete do drdolu. Ke kalhotovému kostýmku se skvěle hodí náušnice za ucho, vyzkoušet můžete třeba výrazný zlatý ear cuff ve tvaru lístku.

Krásné a velice náladové jsou ovšem perlové náušnice. Dají se hravě přizpůsobit barvě vašeho oblečení nebo měnit podle nálady. Cítíte se šťastná? Sáhněte po žluté nebo zlaté. Máte chuť meditovat? Zvolte fialové. Naštval vás přítel? Sáhněte po šedých nebo černých náušnicích a dejte najevo svou náladu.

Dbejte více na správný výběr náušnic a podtrhněte svou krásu a osobitost i tak drobným akcentem jako jsou právě ony zmíněné náušnice. Můžete je měnit podle nálady a doma vám příliš místa nezaberou.