insert Preloader HTML element:
Hledáte opravdu zajímavé náušnice? Zkuste perlové náušnice! – MODESI

Nic neovlivní váš vzhled tak, jako náušnice. Jinak budete vypadat s drobnými něžnými kvítky v uších, jinak, když si do nich zavěsíte velké kruhy. Proto je také dost důležité vybrat takové, které budou vyhovovat nejen vaší povaze, ale také vašemu tvaru obličeje.

Podlouhlému obličeji nebudou slušet náušnice se závěsy, kulatému příliš masivní kruhy. Romanticky založené duši pravděpodobně pořídíte jemné náušnice s kamínky, moderní žena sáhne po netradičních tvarech často dost masivních šperků.

Perlové náušnice sluší všem

Zcela specifickou skupinou jsou náušnice s perlami, ty budou slušet úplně každé ženě, ať je jí patnáct nebo padesát. Snad se budou lišit způsobem provedení, ale perly skutečně ozvláštní tvář ženy v každém věku.

Perlové náušnice MODESI patří k těm, jimiž potěšíte každou moderní ženu. Kombinace perly s drobnými třpytivými zirkony vás zaujme svou elegancí, přitom náušnice působí velmi mladistvě. Pokud je darujete své partnerce, věřte, že se bez nich už neopbejde při žádné společenské akci.

Náušnice MODESI s perlou jsou poměrně univerzální, ať už jde o fakt, že jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií, tvarů obličeje či pokud jde o její zaměření. Tím se stávají velmi vhodným dárkem ke každé příležitosti.

Víte, jak o perly pečovat?

Patříte k těm šťastným, které perlové náušnice už vlastní? Pak vám jistě přijdou vhod tipy na péči o ně.

  • Když už je máte, noste perly co nejčastěji, díky kontaktu s vaší pokožkou si udrží dlouho svůj lesk.
  • Jejich lesku naopak škodí parfém, lak na vlasy či make-up. Samozřejmě i chemické čistící prostředky jim na životnosti nepřidají.
  • Než je uložíte, otřete je. Kromě chemikálií jim může uškodit i váš pot. Odkládejte je do prodyšné krabičky, perly potřebují dýchat.
  • Perlám vadí vlhko a ostré předměty, které by je mohly poškrábat. To zohledněte při hledání místa, kde je budete uchovávat.

Jestliže se ke svým perlovým náušnicím budete dobře chovat, budou vás krášlit celý život.

Jak připravit šperky na cesty

Chystáte se na cesty a netušíte, jak sbalit vaše šperky, aby se při cestování nijak nepoškodily? Máme pro vás skvělé tipy, jak připravit šperky na cesty! Nemusíte se o ně bát, budou v maximálním bezpečí. Které šperky si zaslouží s vámi cestovat Samozřejmě čím méně...