insert Preloader HTML element:
Buďte na úrovni a úchvatná. Šperky, které si zamilujete - MODESI

Asi neexistuje žena, která by doma neměla alespoň jeden šperk. Ať už jsou cenným dárkem od blízkého člověka nebo drobnou radostí, kterou jste si koupila jen tak sama pro sebe, neděláme v nich rozdíly, jelikož se velice rychle stanou součástí našich outfitů.

Buďte pravou dámou s nadčasovými šperky

Přestože i šperky podléhají módním trendům a rozhodně nemáte zakázáno svou šperkovnici pravidelně rozšiřovat, měla byste si být vědoma toho, že skutečná dáma má v zásobě některé nadčasové kousky. Sáhnout po nich můžete u libovolné příležitosti a vždy s nimi budete vypadat úchvatně. Které to jsou?

V první řadě by to měly být šperky z ušlechtilého kovu, to znamená ze zlata, stříbrné šperky nebo šperky z růžového zlata. Přestože bižuterii unosíte například v létě k barevným rozevlátým šatům, klasické drahé kovy byste zaručeně opomíjet neměla. Řiďte se při rozhodování, zda se bude jednat o kov žlutý či bílý, hlavně podtónem své pleti a vlastním barevným typem.

Nejen diamanty jsou věčné

Možná vám připadají příliš formální, nicméně i perly by se měly stát vašimi věrnými společníky. Unosíte je častěji než jedenkrát v roce na ples.

Perlové náušnice stylově doladí i obyčejné džíny. Případně sáhněte po klasickém náhrdelníku z bílých perel, s nímž dodáte neotřelý půvab každodennímu oblečení a krásnému vzhledu.

Pokud už jste našla muže svého srdce, současně jste asi také získala klenot, k němuž vás též bude poutat láska až za hrob. Diamantové prsteny totiž bývají typicky ty zásnubní. Z titulu toho, že je prakticky nesundáte a v ideálním případě ten konkrétní kroužek, který budete na prsteníček navlékat po zbytek života, se řadí tyto šperky pro ženy mezi naprosto nestárnoucí klasiku.

Čirý kámen se vám přece jen nelíbí? V tomto případě samozřejmě smíte naslouchat svému vkusu. Nosit můžete safíry, rubíny i smaragdy. Jsou to překrásné kameny, které si zamiluje každá dáma. Zvláště pokud sáhnete po extravagantním šperku v podobě prstenu či náušnic, které si upoutají pozornost v kombinaci jakéhokoliv outfitu.

Alespoň pro pár okamžiků se při výběru šperků vymaňte z okouzlení blýskavými cingrlátky. Sofistikovaná žena si totiž potrpí na čisté linie. Do své šperkové „plné polní“ potřebujete jedny velice jednoduché napichovací náušnice klasického tvaru (pecky, čtverce) a jedny drobnější kruhy se zirkony nebo s hladkým povrchem.

Jak připravit šperky na cesty

Chystáte se na cesty a netušíte, jak sbalit vaše šperky, aby se při cestování nijak nepoškodily? Máme pro vás skvělé tipy, jak připravit šperky na cesty! Nemusíte se o ně bát, budou v maximálním bezpečí. Které šperky si zaslouží s vámi cestovat Samozřejmě čím méně...