Nová kolekce šperků MODESI

Moderní designová kolekce šperků MODESI. Stříbro je kombinováno s ušlechtilými zirkony s vynikajícím brusem a bílým a černým smaltem. Povrch prstenů je rhodiován a zlacen růžovým zlatem. Tato kombinace prožívá obrovský boom a prsteny by tak neměly chybět ve vaší šperkovnici.

MODERN Collection

Nadčasový moderní design náušnic, prstenů a náhrdelníků kolekce Modern, spočívá především v jednoduchosti. Decentní jemné šperky, které podtrhnou ženský půvab, jsou vhodným dárkem pro každou ženu. V této kolekci nabízíme nejnovější trendy prstenů, náušnic a náhrdelníků, které zdobí ušlechtilé čiré zirkony nebo barevné kameny. Jemný design šperků je naprosto odzbrojující kombinací ušlechtilého kovu a zirkonů, která zdokonalí každý outfit. Tyto skvostné šperky jsou vyráběny s ohledem na kvalitu a originalitu designu.

blank
blank

EXCLUSIVE Collection

Úchvatná kolekce Exclusive obsahuje originální šperky, které jsou vhodné pro každou příležitost. Jemný půvab prstenů, náušnic a náhrdelníků MODESI dovede váš outfit k dokonalosti. Při výrobě stříbrných šperků je kladen důraz především na kvalitu a jednoduchý design. Náhrdelníky, prsteny a náušnice jsou posázeny syntetickými kameny s okouzlující leskem, které dělají naše modely nepřehlédnutelným.

blank
blank
blank

SILVER&ROSE Collection

Moderní designová kolekce šperků MODESI Rose kombinuje stříbro s módním růžovým zlatem. Náušnice a náhrdelníky jsou osazeny kvalitními zirkony s vynikajícím brusem. Elegance a design náušnic a náhrdelníků kolekce Rose nadchne každou ženu.

PEARL Collection

Okouzlující kolekce Pearl obsahuje jemný design šperků v kombinaci s něžnými syntetickými perlami, které dodávají šperkům MODESI neodolatelný půvab. Tato kolekce je mezi ženami velice oblíbená a to z toho důvodu, že kombinace stříbra a perel podtrhují půvab ženy a celého jejího outfitu.

blank
blank
blank