MODESI green NAHLED 2 | MODESI

Nová kolekce šperků MODESI

Moderní designová kolekce šperků MODESI. Stříbro je kombinováno s ušlechtilými zirkony s vynikajícím brusem a bílým a černým smaltem. Povrch prstenů je rhodiován a zlacen růžovým zlatem. Tato kombinace prožívá obrovský boom a prsteny by tak neměly chybět ve vaší šperkovnici.

MODERN Collection

Nadčasový moderní design náušnic, prstenů a náhrdelníků kolekce Modern, spočívá především v jednoduchosti. Decentní jemné šperky, které podtrhnou ženský půvab, jsou vhodným dárkem pro každou ženu. V této kolekci nabízíme nejnovější trendy prstenů, náušnic a náhrdelníků, které zdobí ušlechtilé čiré zirkony nebo barevné kameny. Jemný design šperků je naprosto odzbrojující kombinací ušlechtilého kovu a zirkonů, která zdokonalí každý outfit. Tyto skvostné šperky jsou vyráběny s ohledem na kvalitu a originalitu designu.

JA16617CZ Ring MODESI | MODESI
JA23450CZ Earring MODESI | MODESI

EXCLUSIVE Collection

Úchvatná kolekce Exclusive obsahuje originální šperky, které jsou vhodné pro každou příležitost. Jemný půvab prstenů, náušnic a náhrdelníků MODESI dovede váš outfit k dokonalosti. Při výrobě stříbrných šperků je kladen důraz především na kvalitu a jednoduchý design. Náhrdelníky, prsteny a náušnice jsou posázeny syntetickými kameny s okouzlující leskem, které dělají naše modely nepřehlédnutelným.

MODESI M43047 Necklace | MODESI
MODESI M13045 Ring | MODESI
MODESI M23046 Earring | MODESI

SILVER&ROSE Collection

Moderní designová kolekce šperků MODESI Rose kombinuje stříbro s módním růžovým zlatem. Náušnice a náhrdelníky jsou osazeny kvalitními zirkony s vynikajícím brusem. Elegance a design náušnic a náhrdelníků kolekce Rose nadchne každou ženu.

MODESI J505CZ R Necklace 3 | MODESI

PEARL Collection

Okouzlující kolekce Pearl obsahuje jemný design šperků v kombinaci s něžnými syntetickými perlami, které dodávají šperkům MODESI neodolatelný půvab. Tato kolekce je mezi ženami velice oblíbená a to z toho důvodu, že kombinace stříbra a perel podtrhují půvab ženy a celého jejího outfitu.

stribrne nausnice modesi bile perly ja23985jbp z earring 1 | MODESI
stribrny nahrdelnik modesi bile perly ja51510jbp z necklace 1 | MODESI
stribrne nausnice modesi cerne perly ja23985jvp z earring 1 | MODESI
<script data-version="v1" data-widget-id="modesi" data-widget-list="4" data-widget-hash="58e12795f28c6" id="ecomailPopup" type="text/javascript"><!-- [et_pb_line_break_holder] --> (function() {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> function ec_async_load(){<!-- [et_pb_line_break_holder] --> var s = document.createElement('script');<!-- [et_pb_line_break_holder] --> s.type = 'text/javascript';<!-- [et_pb_line_break_holder] --> s.async = true;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> var theUrl = 'https://www.ecomail.cz/js/popup.js';<!-- [et_pb_line_break_holder] --> s.src = theUrl + ( theUrl.indexOf("?") >= 0 ? "&" : "?") + 'ref=' + encodeURIComponent(window.location.href);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> var embedder = document.getElementById('ecomailPopup');<!-- [et_pb_line_break_holder] --> embedder.parentNode.insertBefore(s, embedder);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] --> if (window.attachEvent)<!-- [et_pb_line_break_holder] --> window.attachEvent('onload', ec_async_load);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> else<!-- [et_pb_line_break_holder] --> window.addEventListener('load', ec_async_load, false);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> })();<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script>