MODERN Collection

Moderní designová kolekce šperků MODESI. Stříbro je kombinováno s ušlechtilými zirkony s vynikajícím brusem a povrchem z vysoce kvalitního rhodia.

MODERN Collection MODESI

Nadčasový moderní design této kolekce šperků MODESI jistě ohromí každou ženu. Prsten je tradiční symbol věrnosti a věčnosti, nicméně i mezi tradičními prsteny lze vyhledat nejnovější trendy, které vám nabízíme právě kolekci Modern Collection. Při výrobě luxusních prstenů MODESI je kladen důraz především na jemný design.

Prsteny zdobí čiré zirkony nebo barevné kameny, které velmi rychle upoutají pozornost okolí. Originální moderní design šperků MODESI spočívá především jednoduchosti. Nabízíme krásné náušnice, které na sebe přitáhnou velmi rychle pozornost vašeho okolí. Decentní a jemné náušnice MODESI ocení každá žena.

Tyto skvosty jsou vyráběny ohledem především na kvalitu a originalitu. Náušnice jsou posázeny ušlechtilými čirými zirkony a barevnými kameny, které jsou naprosto odzbrojující. Ušlechtilé zirkony a jemný design šperků je skvělá kombinace, která zdokonalí jakýkoliv outfit.