Jako snad každá žena miluju šperky a všechno co se třpytí. Nejraději mám jednoduché náhrdelníky a prstýnky, které můžu nosit ke všemu a pořád. Už ani tolik neřeším stříbro, zlato a kombinuji to dohromady. Vždy jsem si kupovala obyčejnou bižuterii v obchodech s oblečením, která mi pak zčernala až to nebylo hezké. Takové šperky pořád nosit nemůžete a najednou jsou na vyhození. Proto byl čas podívat se po něčem novém. Hlavně Pandory už jsem měla všude dost..

Na stránce Modesi mě zaujalo rovnou několik šperků. Především prstýnky! Krom psrstýnků také naušnice se zirkony, které se nádherně blyští. Zrovna naušnice si vůbec neměním, mám svoje zlaté, které nosím pořád. Stejně přes vlasy moc vidět nejdou, ale každá holka by měla nosit naušnice! A teď je můžu střídat s těmito. Navíc vypadá strašně dobře, když jste celá v tmavé a máte takhle blyštivé šperky. Úplně to rozbijou! A co ještě rudé rty? Nebojte se ani výrazných šperků k jednoduchým outfitů, udělají Váš outfit zajímavější. Nezapomeňte ale, že méně je více.

BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 1 | MODESI
BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 2 | MODESI

Podobný náhrdelník by Vás mohl zaujmout například TENTO. Koukněte také na silver&rosekolekci, ze které mě nejvíce zaujal prsten, který teď nosím pořád! Vlastně tento článek můžete brát i jako tip na hezký dárek pro kamarádku, sestru,.. 🙂 A už je pomalu na čase, utíká to!!

Na Modesi jsem byla spokojená, přišel mi krásný balíček i s taštičkou. Jediné co, tak krabičky by mohli mít opravdu hezčí, protože šperky to nejsou úplně nejlevnější a já si na balení prostě potrpím. Taky je mi pak líto všechny ty krásné krabičky vyhazovat a kupí se mi akorát doma. Má to tak někdo taky? Prosím řekněte, že jo.

BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 3 | MODESI
BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 4 | MODESI

Tohle je ten prsten, který teď nosím pořád. Stříbrná v kombinaci žlutého zlata vypadá vážně dobře a to až tak, že bych to ani nečekala. Najdete ho TADY. Má zajímavý design a nevypadá tak jednodušše a obyčejně. Podle mě zaujme. 🙂 Co myslíte? Zaujal Váš?

Další prsten je zase super lesklej a je to přesněji tento, který už je takový obyčejnější, ale líbil se mi. Rozhodovala jsem se ještě mezi tímto, ale nakonec vidíte, jak to dopadlo.

Který se líbí nejvíce Vám?

BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 6 | MODESI
BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 7 | MODESI

Jako mladší jsem byla spíše pro stříbrnou a časem jsem najednou začala vybírat samé zlaté šperky a každý kousek s nějakým detailem- zipy, cvočky, jsem sháněla ve zlaté. Což byl často u bund, kabelek nebo bot problém, protože všude byla stříbrná! Až jsem ji přišla taky na chuť a začala tedy kombinovat.

Odkud máte šperky Vy? Kombinujete zlato se stříbrem? A co růžové zlato? Čemu dáváte přednost?

Dejte mi vědět, jestli Modesi znáte. Já se přiznám, že jsem ještě nedávno neznala! Na jejich prodejnu můžete narazit například na Andělu, v OC Atrium Flóra nebo v OC Letňany, ale mají také internetový e-shop, kde si můžete produkty prohlédnout nebo rovnou něco objednat.

BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 8 | MODESI
BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 9 | MODESI
BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 10 | MODESI
BLYŠTIVÉ ŠPERKY MODESI Blog Lucie Šumové 11 | MODESI